KONFERENCJE, SPOTKANIA ON-LINE

TRANSMISJE Z WYDARZEŃ (E)SPORTOWYCH

Stream do internetu to najlepsza obecnie opcja aby dotrzeć z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Konferencje, szkolenia, prezentacje on-line zastąpiły tradycyjne eventy. Dostosowując się do potrzeb rynku oferujemy w centrum Katowic w pełni wyposażone studio telewizyjne z oświetleniem, kamerami, intercomami, systemem audio, prompterem, ścianą LED oraz profesjonalną obsługą.

 

Transmisje e-sportowe

Ze sceną gamingową, związani jesteśmy od dawna. Od lat świadczymy usługi na największych światowych turniejach i śmiało możemy powiedzieć, że wiemy o co w tym wszystkim chodzi. Relacje z tradycyjnych wydarzeń sportowych również nie są nam obce. Mimo, że są to dwa zupełnie różne światy, wymagające odrębnego podejścia, doskonale się w nich odnajdujemy.

TRANSMISJE NA ŻYWO Z SAL OPERACYJNYCH

REALIZACJA WIZJI PODCZAS KONCERTÓW

Częstą praktyką podczas sympozjów i szkoleń medycznych jest prezentacja nowych technik chirurgicznych. Czasem demonstrowany jest materiał przygotowany wcześniej, czasem jednak potrzebna jest transmisja na żywo z jednej czy nawet kilku sal operacyjnych. Towarzyszy temu komentarz prowadzącego zabieg, czy wręcz dialog ze słuchaczami. Nierzadko trzeba również pokazać wskazania aparatury medycznej, mikrokamer, sond i innych urządzeń monitorujących procesy życiowe podczas zabiegu. Wszystkiego tego nauczyliśmy się podczas godzin spędzonych na bloku operacyjnym.

Transmisja operacji online

Dążymy do tego aby nasze realizacje nie zaburzłay widzowi odbioru koncertu - wizja musi być częścią show, nie może z nim konkurować, powinna być uzupełnieniem scenografii. Dyskretne rozmieszczenie kamer i operatorów, minimalizacja latencji wizji do stanu niezauważalnego dla widza na pewno temu sprzyjają. Wymaga to jednak odpowiedniego sprzętu i doświadczonego zespołu. - a my mamy To :).

Realizacja koncertów

Tak pracujemy

Scroll to top