Transmisje internetowe

Na co dzień zajmujemy się realizacją obrazu i dźwięku. Dobieramy konfigurację sprzętową, szukamy najlepszych rozwiązań, dbamy o techniczną stronę produkcji. Przygotowujemy materiały filmowe i prezentacje do produkcji na żywo. Oferujemy również oprawę graficzną: czołówki, przerywniki, stingery, plansze sponsorskie oraz wszelakie ozdobniki. Realizujemy obraz na żywo. Znaczna część naszej pracy związana jest z turniejami gier video. Realizujemy  także transmisje z sal operacyjnych na potrzeby sympozjów i szkoleń medycznych. Nie jest nam obca realizacja podczas koncertów, konferencji i innych eventów, gdzie potrzebna jest obsługa multimediów. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i pojawiającymi się rozwiązaniami technologicznymi. Nasze doświadczenie zdobyte podczas największych imprez w kraju i zagranicą pozwala nam służyć pomocą w realizacji Państwa wizji.

REALIZACJA WIZJI PODCZAS KONCERTÓW

TRANSMISJE Z WYDARZEŃ (E)SPORTOWYCH

Realizacja koncertów

Dążymy do tego aby nasze realizacje nie zaburzłay widzowi odbioru koncertu - wizja musi być częścią show, nie może z nim konkurować, powinna być uzupełnieniem scenografii. Dyskretne rozmieszczenie kamer i operatorów, minimalizacja latencji wizji do stanu niezauważalnego dla widza na pewno temu sprzyjają. Wymaga to jednak odpowiedniego sprzętu i doświadczonego zespołu. - a my mamy To :).

Transmisje e-sportowe

Ze sceną gamingową, związani jesteśmy od dawna. Od lat świadczymy usługi na największych światowych turniejach i śmiało możemy powiedzieć, że wiemy o co w tym wszystkim chodzi. Relacje z tradycyjnych wydarzeń sportowych również nie są nam obce. Mimo, że są to dwa zupełnie różne światy, wymagające odrębnego podejścia, doskonale się w nich odnajdujemy.

TRANSMISJE NA ŻYWO Z SAL OPERACYJNYCH

STREAM DO INTERNETU

Częstą praktyką podczas sympozjów i szkoleń medycznych jest prezentacja nowych technik chirurgicznych. Czasem demonstrowany jest materiał przygotowany wcześniej, czasem jednak potrzebna jest transmisja na żywo z jednej czy nawet kilku sal operacyjnych. Towarzyszy temu komentarz prowadzącego zabieg, czy wręcz dialog ze słuchaczami. Nierzadko trzeba również pokazać wskazania aparatury medycznej, mikrokamer, sond i innych urządzeń monitorujących procesy życiowe podczas zabiegu. Wszystkiego tego nauczyliśmy się podczas godzin spędzonych na bloku operacyjnym.

Transmisja operacji online

Stream do internetu to najlepsza opcja aby dotrzeć z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Konferencje, szkolenia, prezentacje mogą być dostępne dla każdego. Realizacja praktycznie nie różni się niczym od tej do telewizji. W zależności od potrzeb używamy grafik, materiałów filmowych, prezentacji. Łączymy się ze zdalnymi rozmówcami, symultanicznie tłumaczymy, także na język migowy.

Stream konferencji
Scroll to top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress