Transmisje internetowe

Na co dzień zajmujemy się realizacją obrazu i dźwięku. Dobieramy konfigurację sprzętową, szukamy najlepszych rozwiązań, dbamy o techniczną stronę produkcji. Przygotowujemy materiały filmowe i prezentacje do produkcji na żywo. Oferujemy również oprawę graficzną: czołówki, przerywniki, stingery, plansze sponsorskie oraz wszelakie ozdobniki. Realizujemy obraz na żywo. Znaczna część naszej pracy związana jest z turniejami gier video. Realizujemy  także transmisje z sal operacyjnych na potrzeby sympozjów i szkoleń medycznych. Nie jest nam obca realizacja podczas koncertów, konferencji i innych eventów, gdzie potrzebna jest obsługa multimediów. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i pojawiającymi się rozwiązaniami technologicznymi. Nasze doświadczenie zdobyte podczas największych imprez w kraju i zagranicą pozwala nam służyć pomocą w realizacji Państwa wizji.

REALIZACJA WIZJI PODCZAS KONCERTÓW

TRANSMISJE Z WYDARZEŃ (E)SPORTOWYCH

Realizacja koncertów

Dążymy do tego aby nasze realizacje nie zaburzłay widzowi odbioru koncertu - wizja musi być częścią show, nie może z nim konkurować, powinna być uzupełnieniem scenografii. Dyskretne rozmieszczenie kamer i operatorów, minimalizacja latencji wizji do stanu niezauważalnego dla widza na pewno temu sprzyjają. Wymaga to jednak odpowiedniego sprzętu i doświadczonego zespołu. - a my mamy To :).

Transmisje e-sportowe

Ze sceną gamingową, związani jesteśmy od dawna. Od lat świadczymy usługi na największych światowych turniejach i śmiało możemy powiedzieć, że wiemy o co w tym wszystkim chodzi. Relacje z tradycyjnych wydarzeń sportowych również nie są nam obce. Mimo, że są to dwa zupełnie różne światy, wymagające odrębnego podejścia, doskonale się w nich odnajdujemy.

TRANSMISJE NA ŻYWO Z SAL OPERACYJNYCH

STREAM DO INTERNETU

Częstą praktyką podczas sympozjów i szkoleń medycznych jest prezentacja nowych technik chirurgicznych. Czasem demonstrowany jest materiał przygotowany wcześniej, czasem jednak potrzebna jest transmisja na żywo z jednej czy nawet kilku sal operacyjnych. Towarzyszy temu komentarz prowadzącego zabieg, czy wręcz dialog ze słuchaczami. Nierzadko trzeba również pokazać wskazania aparatury medycznej, mikrokamer, sond i innych urządzeń monitorujących procesy życiowe podczas zabiegu. Wszystkiego tego nauczyliśmy się podczas godzin spędzonych na bloku operacyjnym.

Transmisja operacji online

Stream do internetu to najlepsza opcja aby dotrzeć z przekazem do szerokiego grona odbiorców. Konferencje, szkolenia, prezentacje mogą być dostępne dla każdego. Realizacja praktycznie nie różni się niczym od tej do telewizji. W zależności od potrzeb używamy grafik, materiałów filmowych, prezentacji. Łączymy się ze zdalnymi rozmówcami, symultanicznie tłumaczymy, także na język migowy.

Stream konferencji
Scroll to top