Na co dzień zajmujemy się realizacją obrazu i dźwięku. Dobieramy konfigurację sprzętową, szukamy najlepszych rozwiązań, dbamy o techniczną stronę produkcji. Przygotowujemy materiały filmowe i prezentacje do produkcji na żywo. Oferujemy również oprawę graficzną: czołówki, przerywniki, stingery, plansze sponsorskie oraz wszelakie ozdobniki. Realizujemy obraz na żywo. Znaczna część naszej pracy związana jest z turniejami gier video. Realizujemy  także transmisje z sal operacyjnych na potrzeby sympozjów i szkoleń medycznych. Nie jest nam obca realizacja podczas koncertów, konferencji i innych eventów, gdzie potrzebna jest obsługa multimediów. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i pojawiającymi się rozwiązaniami technologicznymi. Nasze doświadczenie zdobyte podczas największych imprez w kraju i zagranicą pozwala nam służyć pomocą w realizacji Państwa wizji.

REALIZACJA WIZJI PODCZAS KONCERTÓW

TRANSMISJE Z WYDARZEŃ (E)SPORTOWYCH

Dążymy do tego aby nasze realizacje nie zaburzłay widzowi odbioru koncertu - wizja musi być częścią show, nie może z nim konkurować, powinna być uzupełnieniem scenografii. Dyskretne rozmieszczenie kamer i operatorów, minimalizacja latencji wizji do stanu niezauważalnego dla widza na pewno temu sprzyjają. Wymaga to jednak odpowiedniego sprzętu i doświadczonego zespołu. - a my mamy To :).

Ze sceną gamingową, związani jesteśmy od dawna. Od lat świadczymy usługi na największych światowych turniejach i śmiało możemy powiedzieć, że wiemy o co w tym wszystkim chodzi. Relacje z tradycyjnych wydarzeń sportowych również nie są nam obce. Mimo, że są to dwa zupełnie różne światy, wymagające odrębnego podejścia, doskonale się w nich odnajdujemy.

Scroll to top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress