POŁĄCZENIA ŚWIATŁOWODOWE

Od zawsze staramy się skrócić do minimum czas potrzebny na setup realizacji,  maksymalnie uprościć wszelkie połączenia, szanować czas klientów i nasz własny a przy tym mieć pewność jakości wszystkich połączeń. Dzisiaj wybór medium jest prosty. Światłowody są standardem który spełnia wszystkie nasze oczekiwania stawiane okablowaniu.

swiatlowody

Ceny obejmują zestaw urządzeń potrzebnych do zrealizowania połączeń. ich konfigurację oraz przygotowanie do pracy. Przewody światłowodowe liczymy dodatkowo.

Jeden sygnał SDI (3G)
150 PLN/dzień
Cztery sygnały audio (w jednym kierunku)
150 PLN/dzień
Sygnał Ethernet
150 PLN/dzień
Sygnały RS232/422/485 lub GPI
200 PLN/dzień
Światłowód na bębnie 4xLC-LC 300m
200 PLN/dzień
Światłowód na bębnie 4xLC-LC 500m
300 PLN/dzień

I N T E R C O M Y

Nieodłączną częścią każdej realizacji jest komunikacja. Wiemy jaki ma wpływ na jakość produkcji, dlatego proponujemy usługę wynajmu, instalacji oraz obsługi systemu łączności. Mamy świadomość, że każda realizacja jest inna, dlatego pierwszym etapem jest projekt instalacji wraz z wyceną. Sprzęt skonfigurujemy, dostarczymy we wskazane miejsce i zainstalujemy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy zintegrować z systemem audio a w przypadku tally z systemem realizacji wizji. Niezależnie od wielkości produkcji chętnie podzielimy się sprzętem i wiedzą. A posiadamy w ofercie całkiem bogaty zestaw:

  • matryca CRONUS
  • kilkanaście paneli sterowania
  • kilka dwukanałowych baz bezprzewodowych BTR800
  • beltpacki przewodowe wraz z zasilaczemi i konwerterami 2wire<->4wire
  • radiotelefony  Motorola DP1400

Oferujemy także wynajem sprzętu multimedialnego, która umożliwia pracę na profesjonalnym sprzęcie, bez ponoszenia kosztów kupna sprzętu.

 

Scroll to top