Na co dzień zajmujemy się realizacją obrazu i dźwięku. Dobieramy konfigurację sprzętową, szukamy najlepszych rozwiązań, dbamy o techniczną stronę produkcji. Przygotowujemy materiały filmowe i prezentacje do produkcji na żywo. Oferujemy również oprawę graficzną: czołówki, przerywniki, stingery, plansze sponsorskie oraz wszelakie ozdobniki. Realizujemy obraz na żywo. Znaczna część naszej pracy związana jest z turniejami gier video. Realizujemy także transmisje z sal operacyjnych na potrzeby sympozjów i szkoleń medycznych. Nie jest nam obca realizacja podczas koncertów, konferencji i innych eventów, gdzie potrzebna jest obsługa multimediów. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i pojawiającymi się rozwiązaniami technologicznymi. Nasze doświadczenie zdobyte podczas największych imprez w kraju i zagranicą pozwala nam służyć pomocą w realizacji Państwa wizji.

SPRZĘT

REALIZACJA WIZJI

Realizacjię obrazu oparliśmy o mikser wizji Kula (Snell Advanced Media). Niezawodny sprzęt, który poprzez swoją elastyczność i szerokie możliwości konfiguracji daje nam swobodę działania i możliwość dostosowania się do potrzeb klienta w bardzo różnych warunkach. Jest to potężne narzędzie pozwalające sprostać wielkim realizacjom. Często używamy również zestawów opartych o miksery Ross,  BlackMagicDesign oraz Roland.

ROZWIĄZANIA

Każde z urządzeń do ujęć w ruchu ma swoje zalety i wady, dlatego dosyć istotną sprawą jest ich umiejętny dobór. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są tymi najlepszymi. Oczywiście praca ze spidercam'em jest ogromną przyjemnością i daje olbrzymie możliwości ale w mniejszych przestrzeniach całkiem dobrze spisuje się również cablecam. Atrakcyjne ujęcia ruchomą kamerą zawsze są wyzwaniem, dlatego wybór między technocran'em, steadycam'em, jazdą kamerową czy innym rozwiązaniem warto dwa razy przemyśleć.. Z przyjemnością pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji a wybraną opcję wcielimy w życie

strip-studio rozwiazania

KOMUNIKACJA

Nieodłączną częścią każdej realizacji jest system intercomów czy ogólnie mówiąc komunikacji. Sercem a właściwie mózgiem naszej łączności jest matryca CRONOUS (RTS). Kilkanaście paneli stacjonarnych, 3 dwukanałowe bazy bezprzewodowe uzupełnione radiotelefonami Motorola dają swobodę działania i komfort podczas największych eventów.

TECHNIKA

Wyznając zasadę, że nie ma rozwiązań których nie da się ulepszyć, poszerzyliśmy funkcjonalność systemu kamer PoV konstruując małe głowice, pozwalające sterować kamerami w dwóch osiach. Podłączając system do sterownika (identycznego jak sterownik PTZ) lub wprost do panelu miksera zyskujemy pełną kontrolę nad kadrem oraz ustawieniami kamery

strip studio gopro

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ WYNAJMU SPRZĘTU

Scroll to top