how to build a website for free

live     Na co dzień zajmujemy się realizacją obrazu i dźwięku. Dobieramy konfigurację sprzętową, szukamy najlepszych rozwiązań, dbamy o techniczną stronę produkcji. Przygotowujemy materiały filmowe i prezentacje do produkcji na żywo. Oferujemy również oprawę graficzną: czołówki, przerywniki, stingery, plansze sponsorskie oraz wszelakie ozdobniki. Realizujemy obraz na żywo. Znaczna część naszej pracy związana jest z turniejami gier video. Realizujemy  także transmisje z sal operacyjnych na potrzeby sympozjów i szkoleń medycznych. Nie jest nam obca realizacja podczas koncertów, konferencji i innych eventów, gdzie potrzebna jest obsługa multimediów. Jesteśmy na bieżąco z obecnymi trendami i pojawiającymi się rozwiązaniami technologicznymi. Nasze doświadczenie zdobyte podczas największych imprez w kraju i zagranicą pozwala nam służyć pomocą w realizacji Państwa wizji.

sprzęt

realizacja wizji

Realizacjię obrazu oparliśmy o mikser wizji Kula (Snell Advanced Media). Niezawodny sprzęt, który poprzez swoją elastyczność i szerokie możliwości konfiguracji daje nam swobodę działania i możliwość dostosowania się do potrzeb klienta w bardzo różnych warunkach. Jest to potężne narzędzie pozwalające sprostać wielkim realizacjom. Często używamy również zestawów opartych o miksery Ross oraz BlackMagicDesign.

rozwiązania

Każde z urządzeń do ujęć w ruchu ma swoje zalety i wady, dlatego dosyć istotną sprawą jest ich umiejętny dobór. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są tymi najlepszymi. Oczywiście praca ze spidercam'em jest ogromną przyjemnością i daje olbrzymie możliwości ale w mniejszych przestrzeniach całkiem dobrze spisuje się również cablecam. Atrakcyjne ujęcia ruchomą kamerą zawsze są wyzwaniem, dlatego wybór między technocran'em, steadycam'em, jazdą kamerową czy innym rozwiązaniem warto dwa razy przemyśleć.. Z przyjemnością pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji a wybraną opcję wcielimy w życie

komunikacja

Nieodłączną częścią każdej realizacji jest system intercomów czy ogólnie mówiąc komunikacji. Sercem a właściwie mózgiem naszej łączności jest matryca CRONOUS (RTS). Kilkanaście paneli stacjonarnych, 3 dwukanałowe bazy bezprzewodowe uzupełnione radiotelefonami Motorola dają swobodę działania i komfort podczas największych eventów

kamery

SONY PXW-FS7

Naszym głównym (choć nie jedynym) narzędziem jeśli chodzi o kamery jest właśnie SONY FS7. Z kilkoma dodatkami staje się naprawdę bardzo uniwersalnym rozwiązaniem. Podczas realizacji tak samo dobrze sprawdza się jako mobilna bezprzewodowa kamera, stacjonarny "longshot" czy sprzęt pracujący na linie.  Wykorzystujemy ją również do przygotowania reportaży, video wizytówek i wszelkich innych materiałów filmowych.

Marshall CV365-CGB

Bardzo często sięgamy po kamery POV. Sprawdzają się podczas realizacji sportwych, medycznych, koncertów. Wszędzie tam gdzie ich rozmiar jest istotnym parametrem. Wymienna optyka oraz możliwość zdalnej kontroli ustawień sprawiają, iż sprzęt staje się bardzo wszechstronny i uniwersalny. Ważna dla nas jest również możliwość dołączenia generatora synchronizacji, dzięki czemu opóźnienie obrazu jest praktycznie niezauważalne.